PHL Roštění a Nová Dědina 19. a 20. 7. 2014

22.07.2014 19:24

Minulý víkend byl plný PHL a to doslova. V sobotu se konala PHL v Roštění, kam velice rádi jezdíme, i když na jejich soutěži se nám zatím moc nepoštěstilo. To se ovšem letos změnilo a to hlavně u kluků, kteří si zde vylepšili svůj rekord a s časem PP 17,83 (LP 17,50) skončily na 7. místě z 32. Holky z A obsadily s časem LP 20,63 (PP 20,30) také 7. místo z 9. Holkám z B se moc nedařilo, košík chtěl být moc rychle ve vodě, což ovšem moc nevyšlo a válel se po základně ještě v době, kdy už měl být v kádi, výsledný čas PP 20,17 (LP 20,03) znamenal 6. místo. Závody jsme si užili, kluci vyzkoušeli jaký je bazén a po skončení soutěže jsme se ještě nějakou tu hodinku zdrželi a vyrazili na suprově nachystanou zábavu do Zdislavic :)

Hned v neděli nás čekalo další kolo, tentorkát v Nové Dědině. Klukům se opět zadařilo i v šílených podmínkách, kdy vítr foukal na všechny strany a terče nebyly chvílema vůbec vidět a časem PP 18,06 (LP 18,01) si zajistili 3. místo a konečně si domů odvážejí pohár z Podhostýnské :) Holky z A šli na jistotu a časem LP 23,00 (PP 22,81) skončily na 8. místě z 12. Ženám z B se tektokrát zadek povedl, ale šíleně vypadají uzel na levém céčku znamenal čas LP 20,22 (PP 19,28) a 6. místo.

A jak tedy vypadá tabulka PHL po tomto víkendu? Kluci na 5. místě s 65 body. Holky z A na 8. místě s 23 body a holky z B na 6. místě s 47.